کم بصیرتی و حمایت مستکبران، عوامل رشد گروه های معاند در منطقه
برگزاری کنگره 96 هنرمند استان یزد

 
1393/04/04

سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در یادواره 96 شهید هنرمند استان یزد با اشاره به فعالیت های گروه های تروریستی و ارتجاعی در منطقه، هدف این گروه ها را مبارزه با اهداف ناب اسلامی خواند.

سردار علی فضلی کم بصیرتی و حمایت مستکبران را دو عامل رشد برخی گروه های معاند در منطقه عنوان کرد و در مقام شهدای هنرمند گفت: هنر هنرمندان شهید در ترسیم حماسه های دفاع مقدس، تقدیر امام(ره) را به دنبال داشت که علت آن، تجمیع حضور در میدان نبرد با هنرنمایی و در نهایت به آغوش کشیدن مرگ در کمال زیبایی بود.

وی افزود: تلاش این عزیزان باعث شد تا تاریخ تاریخ است به بهترین وجه در مورد مجاهدت های یزدی ها داوری خواهد کرد.

فضلی با اشاره به حضور خود در کنار رزمندگان یزدی در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: نفس گرم شهید صدوقی در بین رزمندگان کاملا مشهود بود و با حمایت این مرد بزرگ و الهی، تیپ الغدیر تشکیل شد.

وی شهید عباس بابایی(از فرماندهان تیپ الغدیر) را قربانی راه قرآن و ولایت توصیف کرد و در خاطره ای از این شهید گفت: در سال 64 به همراه شهید بابابی و چند تن از فرماندهان سپاه محضر امام بودیم که آقا فرمودند«هرشب به دشمن حمله کنید و خواب را از چشم دشمن بگیرید»؛ دیدم عباس شانه هایش می لرزید و گریه می کرد؛ او اینگونه با رهبرش عشقبازی داشت.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین به دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: 26 خرداد که همراه تعدادی از فرزندان شهدا و گروهی از هنرمندان فیلم شیار143 در محضر آقا بودیم، ایشان فرمودند « من هزاران دیدار با خانواده های معظم شهدا داشته اما دریغ از یک گلایه، آنها با خدا معامله کردند».

این مراسم با عنوان «از آسمان چه خبر» به همت سازمان بسیج هنرمندان یزد و با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین، استاندار یزد و چندی از مسئولین استانی در تالار فرهنگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.

این برنامه با رونمایی از دو کتاب «بهشت جمال» نوشته محمدرضا کلانتری و «شناسنامه گلها» نوشته فرزانه سعادتمند و همچنین شعرخوانی هنرمند بسیجی عالیه محرابی و تقدیر از نویسندگان پایان یافت.

لطفاً نظر خود را بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *
آخرین خبرها
اشتراک در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:  

شماره موبایل:  

آدرس ایمیل شما: