آصف زامیران:کنگره شهدای هنرمند با هدف معرفی شهدای هنرمند و الگودهی به قشر هنرمندان برگزار گردید
نخستین کنگره شهدای هنرمند استان هرمزگان برگزار گردید

 
1393/02/04

لاله فام: مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان : برگزاری کنگره شهدای هنرمند این استان با حضور حجت الاسلام محمد باقر نادم ، جواد جمیری معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج هنرمندان کشور ، مسئولین استانی و هنرمندان بسیجی و همچنین خانواده های معظم شهداء هنرمند  در  تالار شهید آوینی در شهر بندر عباس برگزار گردید.

 مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان : کنگره شهدای هنرمند با هدف معرفی شهدای هنرمند و الگودهی به قشر پرتاثیر در جامع یعنی هنرمندان برنامه‌ریزی و اجرا گردید.

وی در ادامه بیان کرد: این کار توسط دبیرخانه نخستین کنگره شهدای هنرمند استان هرمزگان از فروردین سال گذشته با محوریت سازمان بسیج هنرمندان استان و با عضویت اعضای انجمن‌های مختلف بسیج استان آغاز شده و در عملکرد یک ساله خود کتابی تحت عنوان «وقتی ابرها می‌نویسند» به صورت خاطره داستان از زندگی ۹ شهید هنرمند استان به همراه اسناد به چاپ رسانده است.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان ادامه داد: از دیگر طرح‌های صورت گرفته در حوزه شهدا توسط تشکیلات مذکور گفت: مستندی از زندگی شهید دبیری‌نژاد که از نویسندگان بسیار خوب استان بوده نیز ساخته شده است.
وی گفت: از این شهید بزرگوار بیش از هشت اثر آماده انتشار است.
زامیران گفت: اجرای تئاتر توسط یکی از گروه‌های هنری به کارگردانی رضا غریب‌زاده و اجرای موسیقی توسط یکی از هنرمندان خوب استان نیز از دیگر برنامه‌‌های اجرا شده در کنگره شهدای هنرمند است

لطفاً نظر خود را بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *
آخرین خبرها
اشتراک در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:  

شماره موبایل:  

آدرس ایمیل شما: