اولین یادواره شهدای هنرمند استان قزوین برگزار شد

 
1392/10/24

اولین یادواره شهدای هنرمند استان قزوین با استقبال بی نظیر و بسیار با شکوه با حضور بیش از 700 نفر از خانواده معظم شهدا و هنرمندان و همشهریان خوب قزوینی و با حضور کلیه مسئولین استان و نمایندگان مجلس برگزار شد.
این برنامه با اجرای متفاوت از هنرمند متعهد سید جواد هاشمی و سخنرانی بسیار جذاب توسط استاد قدیری ابیانه با مداحی برادر کویتی پور و اجرای زنده موسیقی و نقالی ( شرح زندگی شهدای هنرمند استان ) با شعر خوانی اسماعیل سکاک مسوول انجمن شعر سازمان و تجلیل از 5 خانواده شهید شاخص هنرمند برگزار گردید.( شهیدای بزرگواد دکتر محمدی ، شهید عاملی ، شهید تاج احمدی ، شهید پاو و شهید سیاهکالی مرادی ) در این مراسم حجت الاسلام حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی و حاج داود محمدی نماینده مجلس استان و رئیس شورای سازمان سخنرانی کوتاهی در وصف شهدای هنرمند قزوین نمودند.
اجرای زنده سرود ملی توسط گروه موزیک سپاه استان و اجرای زنده نقاشی از تمثال 5 شهید هنرمند شاخص استان و اجرای خوشنویسی به صورت زنده در کنار برنامه و اجرای زنده نقاشی از ابتدای برنامه و تکمیل ان تا انتهای برنامه بر روی سن و جلوی دید حاضرین از تمثال نورانی امام شهدا توسط استاد دلزنده مورد استقبال همگان قرار گرفت و تمایز این یادواره را با دگر یادواره ها نشان داد. انتهای خبر//.

لطفاً نظر خود را بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *
آخرین خبرها
اشتراک در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:  

شماره موبایل:  

آدرس ایمیل شما: